ניקוי רצפות

 
 

לא תמיד ניקוי רצפות מספיק כדי לסלק את כל הגורמים המפריעים ולחשוף שוב את הרצפה היפהפייה שתחתיהם. במקרים כאלו, א.ל. ליאור שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ מציעה אלטרנטיבה לניקוי רצפות שמבריקה ומלטשת אותן מן היסוד. פוליש, למשל.

 

השחיקה היומיומית והחשיפה המתמשכת למפגעי אבק ולכלוך שונים גובים את מחירם מן הריצוף. ניקוי רצפות קבוע בתכיפות מתאימה יוכל לסייע רבות לשמירה על המראה היפה לזמן ארוך ביותר, שכן טיפול מוקפד ושוטף בבעיה מונע הצטברות לכלוך ומונע ממנו לחדור ולהידבק לכל סדק ונקבובית במרצפות. ניקוי רצפות שכזה צריך להיעשות תוך הבנה של סוג הריצוף והטיפול המתאים לו ביותר (שכן קרצוף קרמיקה ופרקטים אינם חד הם), ושל תנאי השטח והמקום ותכיפות הניקיון המומלצת בהם.

 

ישנן דרכי ניקוי רצפות אגרסיביים יותר ופחות – משטיפה פשוטה במים ובחומרי ניקיון שונים ועד לשטיפה בלחץ מים גבוה. אך לעתים דרוש פתרון חזק ועמוק עוד יותר, וזאת כדי להתמודד עם בעיה קשה בהרבה מהכתמים העקשניים ביותר: השחיקה של המרצפות.

 

כאשר הריצוף נשחק לאורך זמן

 

הצעדים היומיומיים על המרצפות, גרירתם של רהיטים, שימוש בחומרי ניקיון אגרסיביים, הפלת חפצים כבדים, שימוש בכסאות ניידים על גלגלים – כל אלו ועוד יוצרים לאט לאט נקודות שחיקה ושריטות קטנטנות על פני השטח. אלו עם הזמן מכרסמים במראה החלק ויוצרים פני שטח דהויים ועייפים למראה.  ניקוי רצפות, יסודי ככל שיהיה, לא יכול לשנות מצב שכזה, שכן הוא מנקה את המרצפת, אך אינו יכול להחליק אותה או ללטש את פני השטח שלה.

 

פוליש וקס או הברקה קריסטלית

 

בעזרת תהליך טכני ומכשור מיוחד ניתן להילחם בשחיקה ולשנות את פניה של הרצפה. יותר נכון, להחזיר אותה למצבה המקורי כשהיתה בימים עברו, בזמן התקנת הריצוף. אחת לזמן מה, בהתאם לרמת השחיקה במקום, יש לבצע ניקוי רצפות עמוק במיוחד, שהינו למעשה תהליך של ליטוש פני השטח, המכונה פוליש. תהליך הפוליש אינו רק מלטש ומחליק סימני שחיקה ארוכי שנים, אלא גם מספק הברקה לריצוף בגמר העבודה, וזאת באמצעות שכבת גימור מיוחדת.

 

מעוניינים ללמוד עוד על שירותי הפוליש שלנו? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com