ניקיון פוליש והברקת רצפות

 
 

 

יום אחר יום נשחקת הרצפה תחת צעדינו. ניקיונות ושטיפות תכופות ישמרו עליה נקייה, אולם אותו ברק מיוחד שנצץ בה כאשר הותקנה לראשונה ילך ויעומעם עם השנים. אולם אפשר להחזיר את מחוגי השעון לאחור – בעזרת פוליש מקצועי או הברקה קריסטלית.
 
א.ל. ליאור חברת ניקיון ואחזקה בע"מ מציעים שירותי קרצוף רצפות ומריחת וקס, להחזרת היופי הראשוני לרצפה המהוהה ולהפיכתה לנקייה פי שבעתיים – אם על ידי פוליש, הברקה קריסטלית ו/או שטיפה בלחץ מים גבוה.
 

מהו פוליש?

 
תהליך ניקוי זה עושה הרבה יותר מהסרת הלכלוך המונח על פני השטח. זהו קרצוף של ממש הנעשה בעזרת מכונה ייעודית, המלווה בליטוש המרצפות, שיופן והחלקתן – פעולות המחדשות מן היסוד את מראה הריצוף. לחיזוק השפעתו של תהליך הליטוש מיושמת בסופו של כל פוליש שכבת ציפוי העשויה וקס על פני השטח המוחלקים. שכבה זו תורמת לחיזוק פני השטח המלוטשים, כמו גם מוסיפה להם ברק.
 
תהליך זה מכונה פוליש וקס. קיים תהליך דומה בשם פוליש קריסטלי או הברקה קריסטלית, שהינו מורכב יותר. במקום הווקס משתמשים במגנזיום לציפוי רב שכבתי, החודר ממש אל תוך שכבות החומר של המרצפות. בשל עומק יישום ההברקה, תוצאותיו של תהליך ניקיון מיוחד זה נשמרות לפרק זמן ארוך עוד יותר, שכן ציפוי הרצפה חזק ועמיד יותר.
 

לרצפה מבריקה ויפה יותר – פנו אל א.ל. ליאור שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ

 
לא כל ריצוף מתאים ליישום פוליש או הברקה קריסטלית, אולם אנו בחברת א.ל. ליאור שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ נוכל למצוא את הפיתרון הטוב ביותר לניקוי יסודי ולהענקת חיים חדשים לרצפה שלכם – כולל התמחות בקרצוף פרקטים ורצפות PVC. בעזרת עבודות הניקוי היסודי והפוליש שלנו, שנים של שחיקה ובלאי יקורצפו ויוסרו ממנה, ויחשפו תחתיהן פני שטח חלקים, מלוטשים ומבריקים – ממש כמו בריצוף חדש.
 
פוליש מקצועי – והרצפה כמו חדשה!
      פוליש וקרצוף רצפות פוליש וקרצוף רצפות
   
  הברקת רצפות
   picasion
 
  מוצרים לפוליש

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com