ניקוי שטיחים

 
 

ניקוי שטיחים זאת עבודה שנראית פשוטה ממבט ראשון אך בפועל מדובר בתהליך קשה מאוד שרק אדם בעל מיומנות, מקצועיות וניסיון יכול לבצע.

 

כל שטיח עשוי מחומרים ומרקמים שונים ולכל שטיח יש הוראות ניקוי שונות. על מנת שלא לגרום נזק לסיבים, לצבע ולאיכות השטיח, על האדם המנקה את השטיח לדעת באיזה חומרי ניקוי להשתמש. ניקוי שטיחים הינו תהליך הדורש מיומנות וניסיון רב ולכן אנו ממליצים להשאיר את ניקוי השטיחים רק למקצוענים.

 

חברת א.ל. ליאור מבצעת עבודות ניקוי שטיחים מכל הסוגים: שטיחים פרסי, שטיח מקיר לקיר, שטיחי שאגי ועוד. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ומהיר! אנחנו יודעים להעריך את השטיח שלכם!

 

חברת ניקיון א.ל. ליאור מבצעת ניקוי שטיחים בשתי שיטות עיקריות:

 

  • ניקוי שטיחים בשיטה היבשה
  • ניקוי שטיחים בשיטה הרטובה

 

תהליך ניקוי שטיחים בשיטה היבשה

ניקוי שטיחים בשיטה היבשה, משמעותו ניקוי השטיח ללא התערבות מים. ישנם שטיחים העשויים מחומרים האסורים במגע ישיר עם מים, ולכן שיטת ניקוי היבשה זהו פתרון האופטימאלי עבורם. ניקוי שטיחים בשיטה היבשה מתבצע על ידי פיזור אבקת ניקוי מיוחדת המאפשרת ללכלוך להיצמד עליה. בתום פעולת האבקה, צוות ניקיון שואב את השטיח והאבקה יחד עם הלכלוך נשאבת ומשאירה את השטיח שלכם נקי ורענן.

 

תהליך ניקוי שטיחים בשיטה הרטובה

ניקוי שטיחים בשיטה הרטובה זאת שיטת ניקוי שכיחה המשלבת מים יחד עם חומרי ניקוי מיוחדים לשטיחים. השילוב של השניים מאפשר ניקוי שטיח ייסודי ואיכותי. שנשאר לאורך זמן רב.

       ניקוי שטיחים
     

אם השטיח שלכם מלוכלך? אם יש לכם כתם קטן ומציק בפינה של השטיח? אם אתם מחפשים ניקוי שטיחים מקצועי ואיכותי, ניקוי במחיר אטרקטיבי ושפוי .על ידי חברת ניקיון הפועלת במרכז הארץ, חברת ניקיון א.ש. ליאור תשמח לעמוד לשירותכם בזמן שמתאים לכם!

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com