ניקוי רצפות

 
 

חשוב לכם שהמשרד שלכם יראה נקי ומטופח? זקוקים לסביבה נקייה והיגיינית?

 

 מעוניינים להיות מרוכזים בעבודה מבלי להיות מוטרדים מכל הבלגן ששורר בחדר שלכם? למה לשבור את הראש?

 

פשוט צרו קשר עם חברת א. ל. ליאור שירות ניקיון ואחזקה בע"מ שתשמח לבצע עבורכם ניקוי רצפות או כל ניקיון אחר!

 

א. ל. ליאור שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ מעמידת לרשות לקוחותיה צוות מנוסה שישמח להעניק לכם שירותי ניקוי רצפות. כל אנשי הצוות שלנו מיומנים ומשתמשים אך ורק בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר שקיימים בתחום, בשילוב ציוד חדשני ומתחוכם שיוכל להילחם בכל לכלוך, עקשני ככל שיהיה.

 

היום כבר כולם יודעים – אין חכם כבעל ניקיון!

 

נכון שכל אחד יכול לנקות בכוחות עצמו את סביבת עבודתו, לטאטא ולעשות ספונג'ה. אבל האם חשבתם מה הפעולה הזו גוזלת מכם? התשובה היא הרבה מאוד! קיימות לפחות 2 סיבות טובות למה עדיף להשאיר את הניקיונות לחברה מקצועית ולתת לעובדים שלכם להתרכז במה שחשוב באמת:

 

  • פרודוקטיביות – לרוב קיימת התלבטות רבה למה חשוב יותר להקדיש את הזמן: לניקיון או לעבודה? מאחר והעבודה דחופה יותר בדרך כלל, העובדים דוחים את כל עבודות הניקיון לזמן מאוחר יותר או נאלצים להישאר בעבודה לאחר שסיימו את כל מטלותיהם. מצב כזה יוצר עובדים ממורמרים ובלתי פרודוקטיביים. חברת ניקיון מקצועית, שתדאג לניקוי הרצפות ולניקיונות אחרים, תעזור לכם לשמור על שביעות רצונם של העובדים.
  • שמירה על כוח אדם איכותי – רוב בני האדם שונאים לנקות, וסביר להניח שגם העובדים שלכם לא ממש יאהבו לשמוע בראיון העבודה שלהם שעליהם לנקות בעצמם של המשרד שלהם. כך שלמעשה תהליך הניקוי ידרוש מהם לא רק מאמץ פיזי, אלא גם מאמץ מנטלי-רגשי. חברה שתסדר ותנקה עבורכם את המשרדים מדי תקופה מסוימת, תוכל לעזור לכם לשמור על העובדים הטובים שלכם ולמנוע את התפטרותם בגלל סיבה זו, ואתם לא תצטרכו לבזבז את זמנכם על חיפוש עובדים חדשים וחפיפות.

 

תמיד לשירותכם!

 

צוות העובדים שלנו מעניק את שירותיו במוסדות, במפעלים ובמשרדים. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לבצע גם עבורכם ניקוי רצפות ועבודות ניקיון אחרות!

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com