ניקוי חלונות

 
 

 

ניקוי חלונות מקצועי

 

חברת א.ל. ליאור חברת ניקיון ואחזקה בע"מ מתמחה בניקוי חלונות במבני משרדים וחברות, בבתי ספור ומוסדות ובמפעלי תעשייה. החברה מנוסה בניקוי של חלונות מכל סוג, וערוכה לספק מענה לכל צורכיהם של לקוחותיה בתחום זה, לרבות ניקוי חלונות בגבהים באמצעות סנפלינג או מנוף.

 

מקצוענים בניקוי חלונות

 
כדי להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, מעסיקה החברה אנשי ניקיון המתמחים בניקוי חלונות, ועושים שימוש בחומרי ניקוי איכותיים, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. צוות החברה מתאים את חומרי הניקוי בהתאם לסוג החלון ולסוג הלכלוך, וכך נמנע מגרימת נזקים מיותרים מחד ומשפר את תוצאות הניקיון לאין ערוך.
 
המקצועיות של החברה באה לידי ביטוי בייחוד בעבודות של ניקוי חלונות בגבהים. מנקי החלונות של החברה הינם מיומנים בביצוע עבודות סנפלינג. במקרה הצורך ביכולתה של החברה לבצע את הניקיון באמצעות עבודות מנוף. כך, לא משנה מה דרישות העבודה, א. ליאור מספקת מענה לכל לקוחותיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וזאת בנוסף לכל שאר שירותיה המקצועיים בתחום הניקיון והאחזקה. למותר לציין כי כל עבודה מתבצעת תוך הקפדה יתירה על הבטיחות, ותוך הקפדה על ביצוע מקצועי ועמידה מלאה בלוחות זמנים.
 
בין אם דרושים לכם שירותי ניקוי חלונות בכלל, או כחלק מחבילת שירותים שלמה ומשתלמת לצורכי הניקיון שלכם, נציגי החברה ישמחו להיפגש עימכם לפגישת ייעוץ ותיאום ציפיות, להאזין לדרישותיכם ולספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ואישית עבורכם. צרו עימנו קשר עוד היום ותוכלו להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של החברה.
 
טיפים לניקוי חלונות - סרטון:
 
         

 

א.ל ליאור ניקוי חלונות

ניקוי חלונות בסנפלינג 

 

 picasion
 

 

ניקוי חלונות ע"י סנפלינג

א.ל. ליאור ניקוי חלונות

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com