כיצד לבחור חברת ניקיון

 
 

טיפים בנושא ניקיון

 
כאשר מדובר באחד הדברים החשובים לנו ביותר – ניקיון, חשוב שיהיו באמתחתכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור נכון את מי שיספק לכם שירותי ניקיון על מנת שהעבודה שתתבצע תהיה טובה ואיכותית.
 
הנה לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת נותני השירות ובהגדלת הסיכוי שהם ישאירו אחריהם שטח שהוא באמת נקי:
 
  • חברת ניקיון גדולה או מנקה בודד – אין ספק שזול יותר לבחור במנקה בודד אשר יבצע עבורכם את העבודה. מאידך, כשאתם בוחרים במנקה ולא בחברה אתם מסתכנים בכך שיהיו פעמים שהוא יהיה חולה או לא יכול להגיע מסיבות אחרות. כשאתם בוחרים בחברה היא תדאג לך שתמיד יגיעו אליכם לביצוע עבודות הניקיון.
 
  • ניקיון לניסיון – על מנת להבטיח שאתם מרוצים משירותיה של חברת ניקיון מסוימת מומלץ מאוד לסכם על תקופת ניסיון שבמהלכה תבחנו את שביעות רצונכם מהעבודה. כך לא תצטרכו להפר חוזה או לסבול משירותי ניקיון לא טובים למשך כל התקופה שעליה סיכמתם בחוזה.
 
  • איכות הציוד והחומרים – חשוב לוודא כי חברת הניקיון עושה שימוש בציוד מקצועי מתקדם ובחומרי ניקיון העומדים בכל התקנים הדרושים, על מנת להבטיח שעבודות הניקיון שהיא תבצע עבורכם תהיינה איכותיות ושלא ייעשה שימוש בחומרים רעילים.
 
  • הכשרת העובדים – חשוב לוודא עם נציגי החברה כי עובדי הניקיון שהיא מעסיקה עברו הכשרות מתאימות לביצוע סוגי העבודה השונים, על מנת להבטיח ככל שניתן כי לא ייגרמו נזקים כתוצאה משימוש בחומרים שאינם מתאימים לרהיטים או לריצוף שלכם.
 
  • סיכום מראש – חשוב לסכם מראש עם נציגי החברה אילו עבודות ניקיון נכללות בשירות שיסופק לכם. זאת על מנת שלא תהיינה אי הבנות ואי נעימויות כתוצאה מעבודות שהייתם בטוחים שתתבצענה על ידי עובדי החברה אולם בפועל לא בוצעו.
 
  • לקוחות מרוצים – לפני החתימה על חוזה עבודה חשוב לברר אילו לקוחות החברה שירתה ו משרתת ולדבר עם כמה מהם על מנת לשמוע חוות דעת על שירותי החברה. במידה שתשמעו הרבה חוות דעת שליליות תדעו שכדאי לכם להמשיך לחפש.
 

א.ל. ליאור – ניקיון שעושה את ההבדל

 
חברת א.ל. ליאור מספקת שירותי ניקיון ואחזקה מקצועיים ומשרתת לקוחות רבים ומרוצים שישמחו לתת לכם המלצות טובות. החברה מקפידה להכשיר את עובדיה על מנת שיספקו ללקוחות שירותי ניקיון מקצועיים ויסודיים לשביעות רצונם המלאה. החברה עובדת עם ציוד משוכלל מתוצרת החברות המובילות בתחום ועושה שימוש אך ורק בחומרים העומדים בכל התקנים הדרושים. אנו מקפידים לסכם עם הלקוח בטרם תחילת העבודה אילו עבודות ייכללו במסגרת שירותי הניקיון והאחזקה שאנו מספקים לו ודואגים לבצע את כולם על הצד הטוב ביותר.
   

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הניקיון שלנו ולקביעת פגישה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com