אחזקת מבנים

 
 

 

אחזקת מבנים רק עם מומחים!

 
אם אתם דיירים העושים עבודת קודש ומתנדבים לוועד הבית של הבניין או אם מצוי בבעלותכם בניין משרדים גדול, אתם בוודאי יודעים כי על מנת לדאוג לכך שהבניין יספק תנאי מחיה ראויים לדייריו, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת אחזקת מבנים מקצועית.
 
ניקוי חדרי מדרגות   אחזקת מבנים
ניקוי חדרי מדרגות   ניהול ואחזקת מבנים

 

חברת אחזקת מבנים – מה היא עושה?

 
חברה המספקת שירותי אחזקת מבנים דואגת, בעצם, לכל מה שצריך על מנת שהבניין יהיה נקי ומסודר. זאת משום שמגורים או עבודה בבניין לא מטופח ולא נקי חושפת את דייריו למחלות ולזיהומים שונים, וכמובן גם הופכת את השהות בו ללא נעימה בלשון המעטה. חברת אחזקת מבנים דואגת לבצע עבודות ניקיון ותחזוקה בבניין, ביניהן:
 
 • עבודות ניקיון – מתן שירותי ניקיון הכוללים: ניקוי רצפות, פוליש (במידת האפשר), ניקוי חלונות, ניקוי פנלים, פינוי אשפה והחלפת שקיות אשפה ועוד – בהתאם לצורך ולבקשת הלקוח.

   

 
 • עבודות תחזוקה – חברת אחזקת מבנים מספקת שירותי תחזוקה שוטפים כגון ביצוע עבודות אינסטלציה, החלפת גופי תאורה, טיפול בתקלות חשמל, ביצוע תיקונים שונים ועוד.

   

 
 • עבודות גינון – חברת אחזקת מבנים דואגת לטפח את הצמחייה שבשטחי הבניין השונים, פנימיים וחיצוניים כאחד.

   

 
 • הדברה – חברות רבות מספקות גם שירותי הדברה על מנת למנוע את הגעתם של מזיקים לבניין. חשוב לוודא שהחברה פועלת ברישיון ועושה שימוש אך ורק בחומרים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה. זאת על מנת להבטיח את בטיחותם של דיירי המבנה ושל בעלי החיים שלהם.

   

 
 • טיפול בענייני ועד הבית – ישנן חברות אחזקת מבנים המחליפות את ועד הבית וממנות נציג מטעמן הדואג לגביית כספי הוועד ולטיפול בסרבני גבייה. בצורה כזאת נחסכים מהדיירים חיכוכים וסכסוכים שנגרמו כתוצאה מטענות של הדיירים כלפי גובה התשלום, מאי סירובם לשלם ועוד.

   

 

אחזקת מבנים – א.ל ליאור לשירותכם

 
חברת א.ל. ליאור מספקת שירותי אחזקת מבנים מתקדמים עבור בנייני מגורים משותפים ובנייני משרדים. החברה דואגת לבצע את כל עבודות הניקיון והתחזוקה הדרושות על מנת שבבניין ישררו תנאי היגיינה נאותים ועל מנת שהוא ייראה מטופח ונקי, כמו שבניין צריך להיראות.
 
צוות העובדים של החברה אמון על מתן שירות מקצועי ויסודי לכל לקוח, ודואג להשאיר אחריו שטח נקי. הצוות מקפיד לבצע כל עבודה באמצעות שימוש בציוד מקצועי ומתקדם ובחומרי ניקוי המותאמים במדויק למשטח הניקוי. אנו משרתים מגוון רחב של לקוחות בתחום של אחזקת מבנים, הזוכים לקבל שירות מקצועי ואישי הרמה הגבוהה ביותר.
 
 
לקבלת מידע נוסף אודות שירותי אחזקת מבנים של א.ל. ליאור פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

 

כתובת: פינסקר 21, פתח תקוה  •  טל': 9340681 – 03
נייד ליאור: 6421491 – 050  •  נייד ריקי: 4394393 – 050
פקס: 9390694 – 03  •  דוא"ל:
rikigar@walla.com